Rekrutacja

 

Jeśli lubisz przebywać na świeżym powietrzu, twoją pasją jest ratownictwo wodne, chcesz rozwijać swoje umiejętności ratownicze i motorowodne, to miejsce dla Ciebie! 

 

Działalność w Drużynie WOPR opiera się na pracy społecznej. W weekendy i wszystkie dni ustawowo wolne od pracy, spotykamy się nad Zalewem Zemborzyckim. Od godziny 10- 18 patrolujemy akwen, ucząc się jak postępować z wypoczywającymi, aby nad wodą było przyjemnie i bezpiecznie. W czasie wolnym od patroli mamy do dyspozycji sprzęt podręczny i motorowodny, na którym możemy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aż nie uznamy, że nasze umiejętności są wystarczające. Jeśli tylko jesteś chętny(a) możesz udoskonalić swoją wiedzę w zakresie akcji ratowniczych z wykorzystaniem łodzi motorowych- wywrotki kajaków, szybkie interwencje (w planach szkolenie z podnoszenia wywróconej łodzi i akcje na skuterze z wykorzystaniem platformy ortopedycznej), ale również poznać w praktyce tajemnice remontów szkutniczych.

 

Życie w Drużynie WOPR to również spotkania towarzyskie. Na początek i koniec sezonu organizujemy spotkanie, na którym, możemy się bliżej poznać, obgadać pomysły na przyszłość czy zrelaksować się po udanym, spokojnym sezonie.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt:

 

 

e-mail do kierownika drużyny:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

e-mail drużyny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

   

Sponsoring

Jesteśmy grupą zorganizowaną, dbającą o bezpieczeństwo wypoczywających nad Zalewem Zemborzyckim.
Pełnimy służbę społeczną i poszukujemy osób/firm, które pomogłyby nam się rozwijać.
Jeśli chcielibyście nam pomóc prosimy o kontakt na e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wydarzenia

No current events.

Zobacz
Copyright © 2024 Drużyna WOPR nr 1 w Lublinie - Zalew Zemborzycki.
Designed by KoXik and DOT